Кіану Рівз у "Матриця: Воскресіння"

Нео повертається: з'явився другий трейлер нової "Матриці" – відео

ONE Media / YouTube

Глядачів чекає довгоочікувана зустріч із Томасом Андерсоном і Триніті

Автори 4-ої частини "Матриці" поділилися трейлером нової частини, прем'єра якої запланована 16 грудня цього року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал ONE Media.

Нову частину культової кіносаги назвали "Матриця: Воскресіння", а участь у ній беруть добре знайомі актори – Кіану Рівз, Керрі-Енн Мосс, Крістіна Річчі, Ніл Патрік Харріс, Пріянка Чопра та інші.

Події "Воскресення" будуть перегукуватися з першою частиною 1999 року, а також у четвертому фільмі навіть будуть сцени з першого. Зокрема, глядачі знову побачать Томаса Андерсона у виконанні Кіану Рівза – розробника відеоігор, який одного разу починає думати над тим, що життя – насправді комп'ютерна симуляція.

На своєму шляху від зустріне хакерку Триніті у виконанні Керрі-Енн Мосс, з якою познайомиться у кав'ярні нібито випадково. Однак, одночасно головний герой розуміє, що раніше вони вже зустрічалися.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що перший офіційний трейлер нової частини "Матриці" зібрав понад 8 млн переглядів за 6 годин.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ