"Матриця: Воскресіння"

Перший офіційний трейлер нової частини "Матриці" зібрав понад 8 млн переглядів за 6 годин

YouTube / Warner Bros. Pictures

Картина має з'явитися у прокаті 22 грудня цього року

Кіностудія Warner Bros. у четвер, 9 вересня, виклала у мережу перший офіційний трейлер до фільму "Матриця: Воскресіння", а вже за 6 годин після цього відеоролик зібрав понад 8 млн переглядів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube кінокомпанії.

ю

У сюжеті автори картини відобразили майбутнє, у якому повсталі машини насильно під'єднали людей до Матриці. Мова йде про інтерактивну комп'ютерну програму, яка симулює реальність.Завдяки їй машини добувають із людей енергію, яка забезпечує їх існування. Тож хакеру Нео, якого зіграє Кіану Рівз, доведеться визволяти людство.

Трейлер фільму тривалістю у 2 хв 52 с з першої хвилини своєї появи у мережі справив велике враження на прихильників фільму. Лише за 6 годин він зібрав близько 8 млн переглядів.

Нова частина фільму "Матриця" має з'явитися у прокаті 22 грудня цього року. 

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що український фільм покажуть на Венеційському кінофестивалі. Ми розповіли про його сюжет та опублікували трейлер.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ