Сінді Кроуфорд

Як хороше вино: 55-річна Сінді Кроуфорд повторила легендарну рекламу 90-х – фото

cindycrawford / Instagram

Публікація менш ніж за добу набрала понад 100 тис вподобань

55-річна супермодель Сінді Кроуфорд вирішила згадати минуле та повторила свій культовий образ 1992 року, коли вона рекламувала Pepsi. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

У культовому ролику 90-х 26-річна Кроуфорд на червоному Lamborghini приїхала на автомобільну заправку, щоб купити собі банку Pepsi. На неї дивляться двоє хлопчиків, один з яких під кінець реклами сказав: "Така гарна".

"Він (ролик – "Дивогляд") дуже простий, справа у цьому", – зазначила Сінді.

Після виходу цієї реклами люди кричали супермоделі посеред вулиці: "Pepsi!", а також деякі фанати надсилали їй як комплімент банку цього напою, коли бачили її у кафе.

Нещодавно супермодель відтворила цей образ для збору коштів для дитячої лікарні. Публікація менш ніж за добу набрала понад 100 тис вподобань.

Цікаво, що Кроуфорд і раніше повторювала легендарний образ з реклами. Наприклад, у 2018 році вийшов рекламний ролик з нею та Преслі Уокером Гербером, її сином.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 19-річна дочка Сінді Кроуфорд показала ідеальну фігуру.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ