Річард Бренсон

Мільярдер Річард Бренсон мало не загинув на велогонці – відео

Shutterstock

Медики діагностували "надзвичайно велику ґулю" на стегні, величезну гематому на нозі, значні порізи та синці на лікті

71-річний засновник Virgin Річард Бренсон став учасником благодійної гонки на витривалість на Британських Віргінських островах, де потрапив в аварію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Мільярдер спускався з крутого пагорба на острові Тортола та несподівано зіткнувся з іншим велогонщиком, внаслідок чого впав на тверде бетонне покриття. Бренсон стверджує, що сталася відмова велосипедних гальм, через що він набрав величезну швидкість.

"Я їхав все швидше і швидше, і мої варіанти полягали в тому, щоб злетіти зі скелі, врізатися в машину або, можливо, зіткнутися з Феліксом"

Бренсон віддав перевагу останньому розвитку подій та ледь не загинув. Коли він впав на бетонне покриття, то подумав, що у нього зламаний хребет. На щастя, у мільярдера був шолом, який врятував йому життя. Після падіння бізнесмен був доставлений медичним фургоном до медиків, які діагностували "надзвичайно велику ґулю" на стегні, величезну гематому на нозі, значні порізи та синці на лікті.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Бренсон хоче побудувати готель на Місяці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ