Річард Бренсон

Бренсон хоче побудувати готель на Місяці

Virgin Galactic

Підприємець зазначає, що ця думка зародилася у нього вже давно

Засновник корпорації Virgin Galactic, мільярдер та астронавт Річард Бренсон збирається побудувати готель на Місяці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Підприємець зазначає, що ця думка зародилася у нього вже давно. Бренсон стверджує, що вже може розпочати процес будівництва, однак, існує ймовірність, що ця справа залишиться його дітям.

Наразі Бренсон спрямовує усі свої сили на космічні подорожі, які набувають все більшої популярності. Зокрема, він збирається дещо знизити вартість квитків на поїздки. Сьогодні середня вартість квитка становить $250 тис.

"Після успішного польоту ми побудуємо набагато більше космічних кораблів, і з часом це допоможе знизити вартість, але це станеться не відразу", – зазначив Річард Бренсон.

До речі, нещодавно у мережі з'явилась інформація, що одним з туристів, які вирушать у космос із Virgin Galactic стане Ілон Маск. Також на свою чергу чекає міський голова Дніпра Борис Філатов, який вже придбав квиток на борт.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше