Дослідження району озера Намцо (Тибет)

Учені знайшли сліди невідомої цивілізації у Тибеті – фото й відео

CGTN

Дослідники виявили гробниці, кам'яні інструменти та сліди ритуалів жертвопринесення

Науковці обстежували околиці озера Намцо (Тибет) і знайшли там стародавні наскельні малюнки, які можуть вказувати на існування на цій території таємничої древньої кочової цивілізації. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CGTN.

Дослідники знайшли цілий кластер петрогліфів на півночі Цинхай-Тибетського плато. Судячи з усього, їх залишили стародавні кочівники, котрі тісно контактували з іншими етнічними групами.

Дослідження району озера Намцо (Тибет)
Дослідження району озера Намцо (Тибет)
Фото: CGTN

Окрім цього, йдеться про виявлення слідів ритуалів жертвопринесення, гробниці та кам'яних інструментів. Це має величезне значення для розуміння ранньої кочової культури на півночі Тибету.

На зображеннях присутні мотиви, які нагадують стародавніх китайців. Також учені помітили написи, зроблені у вигляді китайських ієрогліфів.

"Крім того, присутній також середньоазіатський стиль, що свідчить про те, що озеро Намцо є важливим проходом стародавнього Шовкового шляху та об'єднує різні культури", – зазначив професор Тан Хуйшен.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені переконалися в існуванні восьмого континенту Землі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ