Льодовиковий період

Вчені відшукали сліди Льодовикового періоду – чим знахідка відрізняється від Гренландії та Антарктиди

Shutterstock

Фахівці використали технологію 3D-знімків

Льодовиковий період окутав Землю десятки тисяч років тому, однак, незважаючи на це, вчені продовжують досліджувати явище. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Еxpress, науковцям таки вдалось відшукати сліди цієї природної катастрофи.

Увага науковців сконцентруватися на Північному морі. За допомогою 3D-знімків вчені розкрили так званий прихований Льодовиковий період, який нагадував їм "сліди на піску". Знахідка складалася з глибоких каналів, які називають тунельними долинами, крізь які протікають річки.

Вчені зробили нові сканування, завдяки якому отримали тривимірне зображення. Проаналізувавши його, науковець з Британської антарктичної служби (BAS) на ім'я Джеймс Кіркхем пояснив, чим нові глиби відрізняються від Гренландії та Антарктиди:

"Ці тунельні долини утворилися під час агонії крижаного покриву в надзвичайно теплому кліматі. Це робить їх відмінним аналогом того, як Гренландія або навіть Антарктида можуть почати виглядати в майбутньому, можливо, через кілька сотень років ", – розповів вчений.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що під льодовиком Антарктиди виявили невідомих тварин.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ