Уран

Меркурію, посунься: скільки часу триватиме період ретроградного Урану і чим він особливий

Shutterstock

Час для радикальних змін

Мабуть, всі хоча б раз чули про ретроградний Меркурій. Такі періоди вважають непростими й асоціюють з певними труднощами у житті. Однак окрім Меркурія, є й інші планети, які можуть приготувати людям сюрпризи.

Від 20 серпня до 31 грудня триватиме період ретроградного Урану. Про це повідомляє "Дивогляд".

Фахівці з астрології розповідають, що Уран має бунтарську енергетику. Тож друга половина 2021 року обіцяє бути досить динамічною і навіть непередбачуваною.

Ретроградність Урану посилює всі його якості. Люди, які підпадають під вплив цієї планети, прагнутимуть активних змін, свободи та розвитку.

Багатьом людям здаватиметься, що вони втрачають контроль над своїм життям. Але астрологи запевняють, що це можна виправити. Вони радять уникати зайвих ризиків і добре планувати всі важливі дії.

У період зворотного шляху Урану до багатьох можуть приходити несподівані ідеї. Також варто прислухатися до своєї інтуїції. Однак фахівці радять все ж зачекати з прийняттям важливих рішень до 31 грудня. А до того часу просто записуйте всі яскраві ідеї.

У період до кінця грудня багатьом людям відкриються справжні пріоритети у житті і буде легше зрозуміти, чого варто позбутися. Наприклад, нудної роботи чи токсичних знайомих.

Також це чудовий час, щоб переглянути кар'єрні амбіції і подумати про професійні можливості.

Читайте також: Яка ваша риса є найпривабливішою відповідно до знаку зодіаку

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ