Сонячна система

Астрономи знайшли місце розташування дев'ятої планети Сонячної системи

Shutterstock

У цьому фахівцям допомогло скупчення кількох невеликих крижаних тіл

З початком дослідження космосу та космічних об'єктів людство знало, що Сонячна система складається з восьми планет. Однак, незважаючи на це, вчені продовжили аналізувати космічний простір у пошуках дев'ятої, яка, ймовірно, розташована на самому краї планетної системи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Phys.org.

Астрономи зазначили, що хоча їм і не вдалося встановити прямий контакт з невідомим небесним тілом, вони таки змогли з'ясувати його локацію і провели дослідження. 

У цьому фахівцям допомогло скупчення кількох невеликих крижаних тіл – поясів Койпера, що знаходяться у зовнішній Сонячній системі. Ретельно вивчивши траєкторію їхнього руху, астрономи знайшли місця, де може бути розташована дев'ята планета Сонячної системи, і незабаром планують виявити її. 

Астрономи знайшли місце розташування дев'ятої планети Сонячної системи
Астрономи знайшли місце розташування дев'ятої планети Сонячної системи
Фото: phys.org

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що астрономи знайшли новий тип планет, де вже за кілька років можуть виявити життя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ