32-кілограмовий кавун, який виростила Марія Троцько

Справжній велетень: на Полтавщині виростили 32-кілограмовий кавун – фото

Кolo.news Новини Полтави

Фермери не розповіли про назву спеціального сорту

У Полтавській області фермерці Марії Троцько вдалося виростити величезний 32-кілограмовий кавун. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Кolo.news Новини Полтави.

Марія вже 8 років займається фермерством, а баштанні культури взагалі є її родинним бізнесом, але такого гіганта виростили вперше. Щоб стати стиглим, кавуну на фото знадобилося 85 днів після висадки.

"Вирощувати баштанні умів дідусь, свої знання передав нам, дітям та онукам, тепер ми продовжуємо розпочате ним. Дідусь вирощував кавуни та дині 40 років. У родині існує традиція – на день народження мого брата, 17 серпня, ми різали найбільший кавун. Цього кавуна на 32 кіло я подарувала на весілля брата – розрізали на рівні весільного торта", – поділилася Троцько.

32-кілограмовий кавун, який виростила Марія Троцько
32-кілограмовий кавун, який виростила Марія Троцько
Фото: Кolo.news Новини Полтави

Фермери не поділилися інформацією про назву цього спеціального сорту, але відомо, що він крупноплідний. За словами Марії, у цьому велетні взагалі немає хімії, бо вона не використовує хімічні добрива.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у продажу з’явилися мінікавуни зі смаком огірка.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ