Українці зі Шрі-Ланки записали кліп на пісню Івасюка

Українці зі Шрі-Ланки зняли відео на пісню Івасюка на честь 30-ої річниці Незалежності України – відео

WizeTV / YouTube

У зйомках взяли участь 12 осіб, половина з яких мешканці Шрі-Ланки

Українці зі Шрі-Ланки створили авторський музичний кліп на популярну українську пісню Володимира Івасюка "Я піду в далекі гори". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook посольства України в Індії.

У такий спосіб українці та місцева спільнота Шрі-Ланки привітали Україну з 30-ою річницею Незалежності. 

Зазначається, що головними виконавицями композиції стали українка Дарина Токолова (Adari Daria) та мешканець Шрі-Ланки Ranga Herath (Ryo Hera).

Виробництво відеороботи відбувалося за підтримки Посольства України в Республіці Індія та уряду Шрі-Ланки. Роботу було втілено на абсолютно волонтерських засадах. У зйомках взяли участь 12 осіб, половина з яких мешканці Шрі-Ланки.

"Наша колаборація дає можливість поглибити культурну складову відносин двох країн і відчувати, як б'ється їхнє серце. Наші країни далеко одна від одної, але ми дуже добре знаходимо спільну мову. Спільнота українців, які постійно проживають тут, нечисленна, але ми не забуваємо свої корені. За часи незалежності України між нашими народами сформувалися теплі та партнерські відносини", – зазначив автор проєкту та активіст української громади у Шрі-Ланці Володимир Притула.

 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на концерті до Дня незалежності "заспівав" Кузьма Скрябін.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше