Королева Єлизавета ІІ

Королева Єлизавета ІІ привітала Україну з Днем Незалежності

UK in Ukraine / Twitter

95-річна жінка сподівається, що "після складного року ми зможемо подолати глобальні виклики у сфері охорони здоров’я та прямувати до кращого майбутнього"

Королева Великої Британії привітала нашу країну з 30-ою річницею Незалежності. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter британського посольства в Україні.

"Королева вітає українців з нагоди 30-ої річниці Незалежності. У зверненні на ім'я Президента України вона зазначила: "З нагоди Дня Незалежності України я хотіла б передати Вашій Високоповажності свої вітання разом із найкращими побажаннями народу України. Я сподіваюся, що після складного року ми зможемо подолати глобальні виклики у сфері охорони здоров’я та прямувати до кращого майбутнього. Єлизавета ІІ", – сказано у повідомленні.

Цікаво, що королева Великої Британії – не єдина знаменитість, яка привітала Україну з Днем Незалежності. Зокрема, свої оригінальні привітання розмістили співачки Джамала і Tayanna, а також інші зірки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ