У Китаї знайшли могилу із закоханими

У Китаї знайшли 1500-річну могилу закоханих, що спочивають в обіймах одне одного

Science Alert

Поховання датується 386-534 рр. н.е.

Китайські археологи під час розкопок кладовища у провінції Шаньсі виявили могилу закоханих, які вже понад 1,5 тис років лежать в обіймах одне одного. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Science Alert.

Поховання датується 386-534 рр. н.е. Його вважають унікальним, оскільки "нічого подібного раніше не знаходили в Китаї".

Провідний дослідник Цянь Ван помітив на руці жінки обручку. З цього він висунув твердження, що жінка пожертвувала собою, заради того, щоб бути поруч з коханим навіть після смерті.

Археологи розповідають, що на останках  чоловіка було помічено кілька травм. Зокрема, у нього була зламана рука, покалічений палець на правій руці і кісткові шпори на правій нозі. З кістками жінки все було добре. Помітний був лише карієс на зубах.

Тіла закоханих були майже як одне ціле. Вони лежали обличчями одне до одного. Жінка лежала на правій руці чоловіка, а ліва розташувалася на талії. Голова жінки лежала на плечі коханого, а руки ніжно обіймали його.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що археологи розкопали останки давньоримської знаменитості у Помпеях.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ