Новий вид медуз

В Атлантичному океані виявили новий вид медуз – фото й відео

NOAA

Знайдена істота має 30 щупалець і криваво-червоний колір

Фахівці досліджували північну частину Атлантичного океану на глибині близько 700 м, у рамках чого, ймовірно, знайшли раніше невідомий науці вид медуз. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA) зробила заяву, згідно якій знайдена медуза може бути частиною роду Poralia. До цього моменту експерти описали лише один інший вид Poralia – Poralia rufescens.

Останній характеризується дзвоноподібним тілом, 30 щупальцями, криваво-червоним кольором та живе на глибинах Світового океану. Знахідку зробили поблизу узбережжя штату Род-Айленд (США), коли занурили дистанційно керований апарат Deep Discoverer на максимальну глибину близько 915 м.

"В цілому, були помічені найрізноманітніші тварини, такі як ктенофори (також звані гребінцевими желе), книдарії, ракоподібні та актиноптерігія (променепері риби). Ми також бачили кілька неописаних родів та потенційно нових видів", – прокоментував цю подію стажер NOAA Квінн Гірасек.

Експедиція почалася 30 червня та закінчилася 29 липня. Усього вчені 25 разів занурилися на глибинах від 250 до 4000 м, щоб дослідити глибоководних тварин, які живуть у цьому районі Атлантичного океану.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США рибалки спіймали рибу, що має людські зуби.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ