Гао Я

У Китаї незряча дівчинка "самостійно" пересувається вулицями, поки її мама таємно йде позаду

Sin Chew Daily

Дівчинка може пересуватися за допомогою ціпка

У Китаї 11-річна дівчинка, що народилася без можливості бачити цей світ, може самостійно пересуватися вулицями і навіть ходити до школи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sin Chew Daily.

Гао Я народилася з діагнозом гіпоплазія зорового нерва. Це захворювання впливає на функціонування очей, тож дівчинка взагалі не може бачити. Однак, це не заважає їй жити повноцінним життям.

Незважаючи на свою особливість, дівчинка може пересуватися за допомогою ціпка. Спочатку її за руку тримали батьки, а з часом вона навчилася самостійно орієнтуватися у просторі. 

Сьогодні дівчинка може сама ходити по вулиці, однак позаду неї завжди йде її мама Ю Лінь. Жінка стверджує, що таким чином вона дає своїй дитині можливість відчути цей світ та жити повноцінним життям, як і інші діти.

Ю Лінь розповідає, що її донька не може помітити поруч із собою автомобілі, що рухаються, або перехожих, що йдуть їй назустріч. Жінка вже багато разів ставала на шляху транспортних засобів, або показувала рукою, щоб водії зупинилися на безпечній відстані. Усе це для того, щоб захистити свою доньку. 

"Я знаю, що настане день, коли вона покине мене. Я сподіваюся, коли це трапиться, вона буде достатньо самостійною. Вона повинна стати сильною і впевненою в собі. Їй потрібно навчитися додати будь-які труднощі", – каже Ю Лінь.

Гао Я часто ходить в школу "сама". Під час занять Ю Лінь чекає на доньку біля воріт школи, а після цього усю дорогу йде за нею. Біля самого будинку жінка обганяє доньку, піднімається по сходах і одразу ж спускається, зустрічаючи Гао Я.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Ізраїлі немовля народилося з ембріоном у шлунку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше