Шакіра

"Загрожує тюремне ув'язнення": співачка Шакіра заборгувала податковій Іспанії €14,5 млн

Shutterstock

Прокуратура Барселони стверджує, що артистка могла перестати платити податки упродовж трьох років

Колумбійська співачка Шакіра (справжнє ім'я Ісабель Мебарак Ріполл) звинувачується у заборгованості через несплату податків. Прокуратура Барселони упродовж трьох років вела розслідування по цій справі і ухвалила остаточне рішення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на El Pais.
 
Так, у органах заявили, що співачка має заборгованість у податках, розмір якої становить €14,5 млн. Через це Ісабель загрожує тюремне ув'язнення.
 
У справі вказується, що артистка "могла перестати платити податки в Іспанії упродовж 2012, 2013 і 2014 років, попри своє зобов'язання це робити через наявність тут податкового резидентства".
 
Згідно з законодавством, наявність податкового резиденства є обов'язковою у випадку, якщо людина перебуває у країні щонайменше шість місяців та один день.
 
Співачка не погоджується із цим рішенням. Вона стверджує, що у 2012-2014 роки перебувала на Багамах і має відповідні документи, які підтверджують це. Але, зірка не заперечує, що періодично з'являлась в Іспанії, однак була тут лише кілька днів.
 
Окрім цього, Шакіру звинувачують у "використанні низки компаній-прокладок", за допомогою яких вона приховувала свої статки.
 
Загалом, проти Ісабель Мебарак Ріполл висунуто шість звинувачень. В разі, якщо провину співачки буде доведено, вона отримає покарання у вигляді тюремного ув'язнення.
 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Брітні Спірс укотре подала в суд на свого батька.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ