Штучний інтелект

У Китаї розробили робота-гуманоїда – відео

Shutterstock

Люди можуть контактувати з роботом декількома способами

Китайською компанією UBTECH Robotics був представлений "розумний" робот-гуманоїд Walker X. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на InceptiveMind.

Штучний інтелект дозволяє роботу взаємодіяти з оточуючими, підбирати предмети, уникати перешкод і виконувати завдання, які зазвичай вважають важкими для роботів. Наприклад, він може відкрити кришку пляшки.

Окрім цього, він може адаптуватися до різної місцевості (трава, килими, кахель) і переміщуватися зі швидкість до 3 км/год.

Представники UBTECH Robotics стверджують, що люди можуть контактувати з цим роботом декількома способами. Перш за все, його обладнали системою розпізнавання мови та синтезу голосу, а також великим екраном на рівні очей, який імітує очі. У цілому Walker X здатен висловити 28 видів емоцій.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що відбувся перший запуск безпілотника, що функціонує на основі штучного інтелекту.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ