безпілотник

Відбувся перший запуск безпілотника, що функціонує на основі штучного інтелекту

Defenese-News

Апарат перебував у повітрі 10 хвилин

Компанія Kratos представила світові систему Skyborg – безпілотник, який функціонує на основі штучного інтелекту. Апарат вже здійснив свій перший політ. Він перебував у повітрі близько 10 хвилин та за цей час виконав кілька маневрів та вдало повернувся на землю. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Defenese-News.

Випробування дрону відбулося на базі ВПС, що у штаті Флорида, та тривало майже 2 години. 

Цікавим є те, що технологія вводиться в дію за допомогою штучного інтелекту. Це означає, що дрон не потребує керування пілотом, а може праwювати автономно. Враховуючи це, систему можна буде використовувати разом із винищувачами F-35 і F-15EX за необхідності виконання небезпечних операцій, зокрема, розвідувальних.

"Апарат продемонстрував основні авіаційні можливості та реагував на команди навігації, одночасно дотримуючись кордону польоту літака і демонструючи скоординовані маневри", – заявляють розробники.

Систему планують використовувати в парі з винищувачами F-35 і F-15EX для виконання розвідувальних операцій, де задіяти реальних пілотів було б дуже небезпечно для життя.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українці створили новий безпілотник.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ