Електромобілі українського виробництва

У Києві показали електромобілі українського виробництва – фото

Юра Гоголев

Ми детально розповіли про вартість та характеристики новинок

У столичному МВЦ у рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс презентували компактні електромобілі, які створив український виробник ТОВ "Електропрайд". Останній розробляє електротранспорт і зарядні станції вже 5 років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Автоцентр".

На стенді представили два транспортних засобі моделі Konyk – у пасажирських та вантажних варіаціях. Габарити автомобілів:

  • довжина – 2288 мм
  • ширина – 1433 мм
  • висота – 1557 мм

Показники вантажопідйомності становлять 250 кг, а максимальної швидкості – 60 км/год. Автомобіль може проїхати на одній зарядці від 100 до 350 км, на що впливає варіант батареї. Останні заряджаються від мережі від 6 до 12 годин, а від станції швидкої зарядки – від 1 до 2,5 годин.

До комплектації транспортного засобу також можна додати термофургони, контейнери чи рефрижираторний кузов. Вартість електромобіля Konyk становить 224 тис грн, а амортизація на добу (100 км в день) – 24 грн (таким чином, у рік доведеться витрачати на амортизацію 8 760 грн).

Лінійка також має електричну вантажівку – модель Volyk, яка може перевозити 1,5 тис кг. Запас ходу коливається від 100 до 500 км. Довжина 3235 мм, ширина – 1380 мм, висота – 1528 мм.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що, на думку експертів, найближчим часом автомобілі значно подорожчають.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ