Негода

Грози з градом: рятувальники попередили про небезпечні погодні умови в Україні

відкриті джерела

У Києві та області оголошено I рівень небезпеки

У понеділок, 17 травня, у більшості регіонів України очікується погіршення погодних умов. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Держслужбу з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники попереджають, що цього дня в Україні очікуються грози. А вдень у південних і центральних областях місцями можливі град і шквали 15−20 м/с (I рівень небезпеки, жовтий).

У Києві та Київській області 17 травня грози (I рівень небезпеки, жовтий).

Окрім того, 17 травня у більшості районів західних, Вінницької, Одеської, Запорізької, Харківської, Донецької, Дніпропетровської та Сумської областей надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

В ДСНС також попереджають про погіршення гідрологічних умов у західних областях.

За даними Укргідрометцентру, 18 - 19 травня на рiчках Закарпатської областi очiкуються пiдвищення рiвнiв води на 0,3 – 1,0 м, у нижнiх течiях приток та на ділянці  Тиси В.Бичкiв-Вилок до 1,5 м над рiвнями на 8 год 17 травня в межах корiнних берегiв (без негативних наслiдкiв). 

У зв'язку з очiкуваними значними опадами, ввечерi 18 та протягом 19 - 20 травня на рiчках басейнiв Прута та Сiрету, підвищення рiвнiв води на 0,3 - 1,3 м над рівнями 17 травня на 08.00 годину, без негативних  наслiдкiв. В мiсцях проходження сильних злив буде вiдбуватися  формування значного схилового та мiсцевого стоку.

Нагадаємо, у неділю, 16 травня в Україні через негоду було знеструмлено 120 населених пунктів у п'яти областях.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ