"Хороший хлопчик": мережу розчулила лисиця, яка втішила чоловіка після операції – фото

У минулому році 70-річний британець з штату Воркшир (Велика Британія) вигодував дику лисицю, яка нещодавно відплатила йому за добро та турботу.

Джефф Грюкок, який свого часу врятував руду лисицю Вуду, у березні цього року пройшов лікування відшарованої сітківки. Після операції йому треба було відновлюватися, в чому йому допомогла тварина. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

На фотографіях видно, що лисиця вилізла на ліжко та притислася до 70-річного чоловіка. Також вона дозволила йому себе гладити, що досить нетипово для лисиць.

"Це мені так допомогло, це був справжній стимул морального духу, коли він прийшов до мене і дав мені стимул повернутися до цього, щоб я міг бути на вулиці з тваринами", – розповів Джефф, який працює в сфері захисту дикої природи.

Джефф Грюкок і лисиця
Джефф Грюкок і лисиця
Фото: William Layley / Caters News

Судячи з усього, тварина чудово пам'ятає, як рік тому її знайшли маленькою на узбіччі дороги. Тоді на лисиці було 150 кліщів, котрих витягли з її тіла.

"Якби ми не лікували його, він би помер протягом 24 годин. Оскільки він знає, що ми допомогли йому і врятували йому життя, я думаю, що він нам відплатив", – зазначив Грюкок.

Тварину вилікували, але після цього люди не знали, що з нею робити, бо таким звірям важко жити поряд з людьми. Однак Вуду залишили та він став важливим членом сім'ї.

Джефф Грюкок і лисиця
Джефф Грюкок і лисиця
Фото: William Layley / Caters News

Разом з ним живуть дві собаки. Його часто пригощають вареною куркою на вечерю і заварним кремом перед сном. Також лисицю випускають вночі гуляти, проте вона завжди повертається до своєї родини.

Тим не менш, життя Вуду не позбавлене труднощів. Одного разу його навіть  прооперували – в лапку вставили металеву пластину після того, як він спробував піднятися на стілець, незграбно впав і зламав лапку.

"Він кращий за собак, такий хороший хлопчик і зовсім не проблема", – стверджує його господар.

Джефф Грюкок і лисиця
Джефф Грюкок і лисиця
Фото: William Layley / Caters News

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що цуценя без лапки та хлопчик без ноги розчулили мережу своєю дружбою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше