Колізей

"Амбітний проєкт": Колізей стане високотехнологічною ареною для 60 тис людей – відео

Shutterstock

Архітектурну пам'ятку оснастять новим покриттям, яке захистить нижні споруди від погодних опадів

У Римі (Італія) хочуть суттєво змінити архітектурну пам'ятку за назвою Колізей, що може в нього вдихнути нове життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал "News Time".

У цій країні оголосили тендер на будівництво рухомої підлоги на Колізеї за 18,5 млн євро (622 млн гривень за курсом НБУ), яку планують створити до 2021 року. Італійська влада бажає, щоб завдяки цьому можна було "побачити та зберегти всю велич пам'ятника".

За планом, двостороння мережа вкриє підлогу амфітеатру, завдяки чому буде швидко розкриватися та покриватися його поверхня. З кінця ХІХ століття в Колізеї немає ніякої підлоги, що обумовлено розкопками. Нове покриття може витримати до 60 тис осіб всередині, а також захистить нижні споруди від погодних опадів.

"Це амбітний проєкт, який допоможе зберегти і захистити пам'ятник, а також підвищить зручність його використання", – розповів міністр культури Італії Даріо Франческіні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Італії продають будинки за 1 євро.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ