Білл та Мелінда Гейтс

Білл Гейтс після 27-річного шлюбу розлучається зі своєю дружиною

Колаж із фото thisisbillgates / Instagram і melindafrenchgates / Instagram

"Ми більше не віримо, що зможемо вирости разом у парі"

Співзасновник Microsoft і мільярдер Білл Гейтс вирішив розлучитися за своєю дружиною Меліндою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Twitter.

Білл та Мелінда не вірять, що зможуть надалі розвиватися як пара. Вони довго роздумували та працювали над стосунками, але це виявилося марним, а тому вони прийняли таке рішення.

"За останні 27 років ми виховали трьох неймовірних дітей і створили фонд, який працює у всьому світі, щоб забезпечити всім людям здорове, продуктивне життя. Ми продовжуємо поділяти віру в цю місію і продовжуватимемо нашу спільну роботу у фундації, але ми більше не віримо, що зможемо вирости разом у парі на наступному етапі нашого життя", – сказано в повідомленні.

Білл та Мелінда бажають, щоб громадськість поважала приватні справи подружжя.

Нагадаємо, що їх перша зустріч відбулася в далекому 1987 році, коли компанія Microsoft проводила брифінг у Нью-Йорку. Приблизно через сім років вони одружились. 

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Ірина Білик розлучається з російським продюсером.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ