Спроба номер п'ять: Ірина Білик розлучається з російським продюсером

Співачка досі кохає чоловіка, але майбутнього з ним не бачить

Українська співачка Ірина Білик в інтерв’ю програмі "Мій секрет" розповіла, що розлучається зі своїм чоловіком, російським продюсером і фотографом Асланом Ахмадовим. Про це повідомляє "Дивогляд".

Співачка розповіла, що ініціаторкою розриву стала саме вона, хоча й досі його кохає.

Сім’я жила на дві країни: Ірина і їхній 5-річний син Табріз в Україні, а Аслан – у Росії. За словами Білик, раніше чоловік часто навідував їх із сином, але після початку пандемії вони майже не бачилися і востаннє Аслан приїжджав в Україну ще рік тому.

"Ми з Асланом розлучаємося. Ініціатором була я, а що робити – Аслан не приїжджав до нас. Хоча я його кохаю, він мене кохає. "Вона зіронька моя, вона одинокая", - з сумом зізналася співачка.

Ірина Білик і Аслан Ахмадов познайомилися у 2011 році, коли українська співачка замовила Ахмадову кліп на пісню "Маленькая девочка". Білик згадує, що тоді заплатила $50 тисяч за два дні роботи і це був найдорожчий її кліп. Але це було варто тих грошей, адже Аслан зміг зняти її такою, якою ніхто не міг показати.

Білик одразу закохалася і вирішила, що хоче дитину від цього чоловіка. Через місяць після того, як співачка зізналася фотографу у своїх почуттях, він запропонував їй одружитися.

У 2015 році у пари народився син. Його народила сурогатна матір.

Аслан Ахмадов – п’ятий чоловік Ірини Білик. Її попередні чоловіки: музикант і продюсер Юрій Нікітін (1990-1998), модель Андрій Оверчук (1998-2002), хореограф і ведучий Дмитро Коляденко (2003-2006) і хореограф Дмитро Дікусар (2007-2010). Від шлюбу з Оверчуком Білик виховує сина Гліба (1999 р.н.).

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про розлучення ще одного українського співака. Після 20 років стосунків Дзідзьо (Михайло Хома) розлучається зі своєю дружиною Ярославою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше