Дзідзьо і Slavia

20 років стосунків позаду: Дзідзьо зізнався, що розлучається з дружиною

slavia_official / Instagram

Подружжя живе порізно вже 9 місяців

Відомий український співак Дзідзьо (Михайло Хома) розповів, що розлучається зі своєю дружиною Ярославою. Про це він повідомив у коментарі програмі "Світське життя", передає "Дивогляд".

Дзідзьо сказав, що вони обоє давно вже прийшли до такого рішення і хочуть, щоб зараз цей процес завершився мирно.

Подружжя живе порізно вже 9 місяців, однак документи на розлучення поки не подали. Та це лише питання часу.

"Ми це зважили тверезо, розумно, обміркували і зрозуміли, що це буде найкраще", - сказав співак.

Раніше ЗМІ повідомляли, що пара роз’їхалася незабаром після того, як дружина Дзідзьо, яка виступає під сценічним ім’ям Slavia, випустила кліп на пісню "Я тобі не мамка". Повідомлялося, що чоловік не схвалює сольну кар’єру Ярослави.

Михайло і Ярослава одружилися у 2013 році після 13 років стосунків — вони почали зустрічатися ще у шкільні роки.

"Усі ті роки я був на роботі, працював. Я давно хотів трішки розібратися, але не було часу. У карантин зрозумів, що треба жити в добрі, не ображати одне одного. А деколи, щоб це сталося, треба просто відпустити людину і дати свободу", - розповів Михайло.

Нещодавно Slavia дала інтерв'ю, у якому розповіла, що Дзідзьо завжди ставив на перше місце роботу і у нього не залишалося місця на дружину. Можливо, тому за всі ці роки у подружжя не народилося дітей. Співачка також натякнула на те, що у неї може бути інший чоловік.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ