Курган у селі Новоолександрівка в передмісті Дніпра

В Україні знайдено поховання, вік якого понад 4,5 тис років – фото й відео

Дніпровська археологічна експедиція

Курган має зв'язок з індоарійською міфологією

У селі Новоолександрівка в передмісті Дніпра археологам вдалося знайти поховання, що датується другою половиною III тисячоліття до нашої ери. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Дніпровської археологічної експедиції.

"Особливістю цих поховань є незвичайна конструкція, яка складається з вхідної ями. Після її створення під землею виривалася спеціальна камера, куди поміщали померлу людину. Ми знайшли поховання, де вхідний колодязь був закритий дерев'яним щитом, який в свою чергу, був обпалений", – стверджує археолог Дмитро Тесленко.

Також у похованні фахівцям вдалося знайти відбиток людської стопи. Археолог стверджує, що катакомбні поховання мають два відбитки, що пов'язані з індоарійською міфологією.

Окрім цього, вдалося знайти похоронне спорудження, яке має велику похоронну камеру і додатковий прохід до іншої камери. У підсумку в кургані знайшли 8 поховань, які надалі планують досліджували експерти.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на острові Корсика знайшли місто мертвих віком майже 2 тисячі років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ