4 ідеї оригінального декорування великодньої паски

Великдень – найсвітліше свято для віруючих людей. Одним із символів цього свята є паска, яку дуже люблять їсти після ранкової або нічної церковної служби

Майже кожна господиня має свої улюблені способи прикрашання паски. Хтось традиційно покриває білою глазур'ю і посипає яскравою посипкою, а дехто любить поекспериментувати. Щоб трошки урізноманітнити вашу Великодню паску та надати їй незвичайності – "Дивогляд" підготував підбірку оригінальних декорів на будь-який смак.

Шоколадні різнокольорові яйця

Паска, шоколадні яйця
Паска, шоколадні яйця
Фото: Shutterstock

Дуже цікавий та оригінальний спосіб прикрашання, який не займе у вас багато часу. Усе, що вам необхідно – це придбати у кондитерській вже готові шоколадні писанки та прикрасити ними свою паску. 

Зефір

Паска, зефір
Паска, зефір
Фото: Shutterstock

Ще один простий, але дуже незвичний декор. Замініть кольорову посипку на яскравий зефір, який так обожнюють дітлахи, і ви будете вражені результатом. 

Горіхи та цукати

Паска, горіхи
Паска, горіхи
Фото: Shutterstock

Дуже часто ці два інгредієнти кладуть просто у тісто, однак, чому б не спробувати використати їх назовні? Вони зроблять ваш кулінарний витвір цікавим та надзвичайно смачним. 

Сушені квіти

Паска, сушені квіти
Паска, сушені квіти
Фото: Shutterstock

Хочете додати до випічки трохи весняних ноток? Використайте сушені квіти. Однак, до такого прикрашання треба підготуватися заздалегідь. Оберіть улюблені квіти, висушіть їх, а потім покладіть поверх цукрової глазурі. 

А як ви декоруєте свої пасочки? 

До речі, прикрашати у такі способи можна не лише традиційну Великодню паску. Пропонуємо вам переглянути інші оригінальні та незвичні ідеї створення пасок, які всіх здивують. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше