Література на карантин: 5 книг, із якими ви забудете про час

Пандемія коронавірусу вплинула на життя кожного мешканця земної кулі. І якщо перші дні ми раділи перебуванню вдома, то далі ставилися питанням "Чим би зайняти себе сьогодні?"

Щоб позбавити вас від нудьги, "Дивогляд" підготував підбірку книг, із якими перебування вдома стане цікавим та корисним.

"Месопотамія", Сергій Жадан

Месопотамія
Месопотамія
Фото: Фото КМДА

"Моя геніальна подруга", Елена Ферранте

Зворушлива історія двох дівчат, які пообіцяли одна одній розбагатіти і будь-яким шляхом вирватися зі свого міста. Сюжет розповість історію дружби Ліли та Олени, які заради виконання цієї обіцянки, підуть на неосмислені дії. Дружба на межі ненависті та приголомшливого почуття відповідальності одне за одного – усе це у цій книзі.

Читайте також: Карантинним книжковим бестселером в Австралії стала кулінарна книга, якій майже 100 років – чим особлива.

"Молоко з кров'ю", Люко Дашвар

Молоко з кров'ю
Молоко з кров'ю
Фото: BBC

Книга змусить вас відчути те саме, що відчувають герої. Їх радість та біль, любов і ненависть. Адже вони – справжні люди, що помиляються та шукають правильний шлях. 

"Поки світ не згасне назавжди", Макс Кідрук

Це роман про любов. Про неймовірне почуття любові до близької людини, яке гасне після одного непорозуміння і небажання розібратися у ситуації. Головними героїнями книги є дві сестри – Індія і Рута. Усе життя вони були найближчими, а в один день стали зовсім чужими. Відсутність сестринської підтримки стає для дівчат руйнівним етапом життя.

Читайте також: Цитата дня: найкращі висловлювання Оскара Вайлда.

"Інститут", Стівен Кінг

Творчість Стівена Кінга є справжнім порятунком, зокрема у період самоізоляції. З перших строк він затягне вас у світ жахів та цікавостей. Книга зібрала у собі усі болючі теми: підлітки, викрадені діти, телекінез з телепатією та паронормальність.

Діти перебувають у закритому закладі, де їх використовують для проведення нелюдських експериментів. І щоб вижити, дванадцятирічний Люк спробує втекти звідти.

А яку з цих книг ви прочитаєте першою?

Ілона Рожко, "Дивогляд"

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 3 найкращі книжки, які останнім часом прочитав Білл Гейтс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше