Залишки стародавнього міста

У Єгипті розкопали місто, якому 3 тисячі років – фото

see.news

Його було побудовано за часів правління царя Аменхотепа III

У Єгипті група місцевих археологів знайшла загублене місто, якому близько 3 тис років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Washington Post.

Керівником археологічної команди став історик стародавнього Єгипту Захі Хавасс. Він зазначив, що ця місцевість є найбільшим стародавнім поселенням у Луксорі. 

Місто було засновано у період з 1391 по 1353 роки до н.е. за наказом царя Аменхотепа III. Воно також існувало за часів фараонів Ай і Тутанхамон. 

"Відкриття цього загубленого міста – друге за значимістю археологічне відкриття після гробниці Тутанхамона", – зазначає Хавасс.

Разом із містом було виявлено стародавні будинки, що містили у собі предмети стародавнього побуту. Також було виявлено пекарню, цвинтар та адміністративні та виробничі райони.

Була помічена й велика кількість мисливських споряджень, скарабеї, кольорові керамічні посудини і глиняні цеглини з печаткою царя Аменхотепа III. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Єгипті знайшли древні християнські руїни з біблійними написами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ