Мілана Маханець та Павло Пая

В Instagram зникли акаунти 8-річної Мілани та її 13-річного "коханого" – подробиці

@milamaxanets / Instagram

Скандальна історія досі продовжується

У популярній соцмережі Instagram наразі не можна переглянути акаунти 8-річної Мілани Маханець та 13-річного Павла Пая, котрі нещодавно шокували українців "романом" та своїми відвертими публікаціями.

Юна модель Мілана змогла набрати більше 500 тис підписників, а підліток Павло – близько 100 тис. Якщо зараз перейти на акаунт дівчинки, то можна побачити повідомлення, що "ця сторінка недоступна". Аналогічним чином це стосується акаунта хлопця.

Нагадаємо, що нещодавно підписники Мілани закликали "зафлудити" сторінку дитячого омбудсмена Дмитра Кулеби у соцмережах рожевими квітками. Ця історія почалась з публікації офіційного акаунта Мілани, який веде її матір. Вона нібито хотіла переконатися в тому, що омбудсмен дійсно є борцем за справедливість.

Судячи з усього, це обумовлено зверненням чоловіка до Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ та Кіберполіції щодо "роману" неповнолітніх дітей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ