Смерть

Жінка, яка пережила клінічну смерть, розповіла, що побачила

Shutterstock

Серце Елен зупинилося на деякий час після страшної ДТП

Жінка, яка перенесла клінічну смерть, розповіла про свої відчуття після зупинки серця. Про це пише Express.

Елен, яка потрапила у серйозне ДТП, поділилася своїм досвідом із Фондом дослідження посмертного досвіду.

За словами жінки, поки лікарі намагалися повернути її до життя, вона відчула себе єдиним атомом в абсолютній порожнечі.

"Коли я померла, мене оточувала чорнота. Я нічого не бачила і не чула. У мене не було усвідомлення, що я померла, і жодних думок про існування в цілому", - розповіла Елен.

Вона також сказала, що це було схоже на сон, але вона повністю усвідомлювала себе: "Я відчувала себе частиною всього цього, як ніби я вся була єдиним атомом, і була пов'язана з атомами навколо мене. Я не відчувала нічого, крім спокою".

Учені вважають, що дивні яскраві бачення людей, які переживають клінічну смерть, можуть бути пов’язані з особливою активністю мозку.

Лектор з релігієзнавства в Відкритому університеті Сюзанна Ньюкомб зазначила, що існування загробного життя поки не може бути доведено або спростовано, але віра у нього може бути корисною для людей.

"Ідея про можливість безсмертя може надати позитивний ефект на здоров'я", - вважає науковиця.

Вона пояснила, що з біомедичної точки зору, надія може допомогти тілу боротися із захворюваннями і підвищує шанс на спонтанну ремісію.

Нагадаємо, нещодавно американський бізнесмен запропонував майже $1 млн людям, яким вдасться з’ясувати, що життя не закінчується смертю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ