Раймонд Шефер

"Це прекрасно": 96-річний ветеран Другої світової війни нарешті закінчив середню школу – фото

fox6now.com

Керівництво школи влаштувало урочисту церемонію з оркестром

96-річний ветеран Раймонд Шефер отримав атестат про закінчення повної загальної середньої освіти. Це відбулося майже через 80 років після того, як він покинув школу через необхідність утримання сім'ї, а також через війну. Про це повідомляє Fox6.

Американець пішов у армію, коли відбувалася кровопролитна Друга світова війна. Після повернення зі служби він приблизно протягом 40 років працював на виробництві обладнання.

Саму школу закрили в 1959 році. Його друзі розповіли, що Раймонд дуже жалкував про те, що не закінчив навчання. Він їм говорив, що хотів бути власником атестата про отримання повної загальної середньої освіти, але нібито, за його словами, "був занадто тупим".

"Але схоже, що це було зовсім не так. Він кинув школу, щоб підтримувати свою сімʼю", – стверджує подруга сім'ї Синтія Беннетт.

У середній школі Уотерфорд-Юніон вирішили допомогти ветерану та видали йому диплом про освіти. Більш того, керівники навчального закладу навіть організували церемонію з оркестром для вручення почесного диплома. Її відвідали друзі Шефера, його родичі та учні школи.

Раймонд Шефер
Раймонд Шефер
Фото: fox6now.com

"Це прекрасно. Я думав про це багато разів, але так і не виходило це зробити", – прокоментував цю ситуацію ветеран.

Окрім диплому 86-річний чоловік став володарем почесної медалі, яка знаменує його перебування в Сільськогосподарської школі округу Расін з моменту її закриття.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український підприємець, що програв парі самому собі, пожертвує своє авто на IT-освіту.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ