Принц Філіп

У Букінгемському палаці почали підготовку до поховання принца Філіпа – ЗМІ

Shutterstock

99-річний чоловік королеви Єлизавети вже понад 2 тижні у лікарні

У королівському палаці Британії розпочали підготовку до поховання чоловіка королеви Єлизавети ІІ принца Філіпа, який вже більше двох тижнів перебуває у лікарні. Про це повідомляє The Royal Observer з посиланням на власні джерела в Букінгемському палаці.

Нагадаємо, 99-річний герцог Единбурзький потрапив до лікарні 17 лютого із інфекцією. 1 березня його перевели з лондонської лікарні імені короля Едуарда VII в госпіталь Святого Варфоломія, щоб обстежити через хронічну хворобу серця.

Лікарі стверджують, що принц Філіп добре реагує на лікування, але у госпіталі він залишиться щонайменше до кінця цього тижня.

Тим часом, за словами джерела, принца Гаррі вже попросили терміново повернутися до Британії, щоб встигнути попрощатися з дідусем.

У лютому, після того, як стало відомо про хворобу Філіпа, принц Гаррі з дружиною Меган Маркл і сином Арчі повідомили, що самоізолювалися у своєму маєтку у Каліфорнії. Та вже незабаром ЗМІ дізналися, що Гаррі і Меган порушують самоізоляцію.

Джерела у королівському палаці розповіли, що плани британської влади на випадок смерті принца Філіпа відомі під назвою "операція Форт-Брідж". Після смерті чоловіка королеви у Великій Британії буде оголошено траур. До його закінчення королева не займатиметься державними справами, в тому числі не ухвалюватиме нових законів.

Очікується, що на похороні будуть присутні лише члени королівської родини, друзі Філіпа і глави країн Співдружності націй - держав, що раніше входили до складу Британської імперії.

Тим часом, організатори поховання досі не вирішили, що робити із "проблемою Гаррі і Меган": "куди їх посадити і як вберегти від британської спільноти, яка може освистати їх".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ