Втома

Роботодавці вводять 4-денний робочий тиждень – що про це думають експерти

Shutterstock

Наскільки це можливо?

По всій планеті роботодавці в останній час почали все більше віддавати перевагу чотириденному робочому тижню. Про це повідомили в Bloomberg.

Протягом останніх трьох років збільшилась кількість вакансій, які пропонують потенційному робітнику працювати не п'ять днів на тиждень, а чотири. Зокрема, тепер така пропозиція зустрічається у 62 випадках на 10 тисяч.

"Чотириденний тиждень набирає обертів. Для переважної більшості фірм скорочення робочого часу – цілком реальна мета", – розповіли в британському аналітичному центрі Autonomy.

Онлайн
Онлайн
Фото: Shutterstock

Є ідея, що люди будуть більш ефективно працювати в разі введення 4-денного робочого тижня. Тим не менш, ця ініціатива зштовхнулася з критикою як зі сторони роботодавців, так і від експертів.

"Я не вірю, що насправді відбудеться приріст продуктивності від скорочення робочого часу", – розповів аналітик ринку праці Німецького економічного інституту в Кельні Хольгер Шефер.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про чоловіка, який зімітував своє викрадення, щоб прогуляти роботу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ