Вино

Учені визначили, які професії змушують людей більше пити

Shutterstock

Під час експерименту було проаналізовано понад 100 тисяч осіб

Дослідники університету Ліверпуля з’ясували, які професії можуть стати причиною до підвищеного вживання алкоголю у працівників. Про це повідомляє портал BMC Public Health.

Для проведення експерименту на дослідження зв'язку між родом занять і споживанням алкоголю, автори попросили учасників вести щоденник. 

Під час дослідження було проаналізовано дані 100 817 дорослих з усієї Великої Британії віком від 40 до 69 років. Усі вони були працівниками Біобанку країни в періоди з 2006 по 2010 рік.

Результат експерименту показав наступні цифри: 77 з 353 оглянутих професій у Британії були пов'язані з підвищеним рівнем вживання алкоголю, а 17 907 учасників віднесли до категорії сильно питущих.

Найбільший коефіцієнт вживання алкоголю спостерігався у представників таких професій, як прибиральник, менеджер, маляр, будівельник. Найменший – у представників духовенства, фізиків, геологів, метеорологів та лікарів-практиків.

Автори дослідили, що більшість чоловіків, які мають залежність від алкоголю - кваліфіковані фахівці. А серед жінок таку проблему мають ті, хто займає керівні посади.

Раніше "Дивогляд" розповідав, яка нація у світі найчастіше пиячить

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ