Леся Українка

Лесі Українці 150: PEN Ukraine запустив флешмоб до дня народження поетеси

www.ukrinform.ua

Кожен охочий може взяти участь 

Український осередок міжнародного ПЕН-клубу (PEN Ukraine) запустив флешмоб у соцмережах до 150-річчя відомої української поетеси та культурної діячки Лесі Українки. Про це стало відомо з повідомлення організації на їх сторінці у Facebook.

"25 лютого виповнюється 150 років з дня народження поетки, культурної діячки та перекладачки Лесі Українки. З цієї нагоди Український ПЕН запускає флешмоб у соцмережах, покликаний привернути увагу до постаті Лариси Косач та актуалізувати її творчість.", – йдеться у повідомленні.

Флешмоб триватиме з 22 до 28 лютого. Будь-хто може долучитися до учасників. Для цього необхідно записати на відео власне прочитання улюблених рядків із поезій, драматичних творів чи листів Лесі Українки, а потім опублікувати його на своїй сторінці у соціальних мережах Facebook або Instagram, супроводивши хештегом #Українка150 та позначивши PEN Ukraine.

Організатори також просять продублювати відео на їх електронну адресу: [email protected]

Раніше повідомлялось, що Сергій Жадан увійшов до списку фіналістів американської літературної премії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ