Кім Чен Ин

Дружина Кім Чен Ина вперше за рік з'явилася перед публікою – фото

Shutterstock

Вона відвідала зі своїм чоловіком урочистий захід

Лі Соль Чжу, котра одружена за 37-річним лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, вперше з'явилася на публіці з 25 січня 2020 року. Про це повідомляє Twitter-аккаунт Reuters.

Вона з чоловіком була на концерті, який присвятили Дню сяючої зірки. В Північній Кореї це день народження Кім Чен Ина, який є нинішнім державним лідером.

Цей захід провели в художньому театрі "Мансуде" в Пхеньяні. Лі Соль Чжу і Кім Чен Ин посміхалися та аплодували артистам.

Останній раз жінка була на офіційному заході 25 січня минулого року, коли проводили новорічну виставу в театрі Пхеньяну.

Настільки довга відсутність стала приводом для усіляких спекуляцій журналістів, котрі вважали, що жінка завагітніла або захворіла. Також було припущення, що Лі Соль Чжу стратили, але, як ми бачимо, вона виглядає цілком здоровою та живою.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що дочка прем'єр-міністра ОЕА стверджує, що перебуває в заручниках у свого батька.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ