10-річного хлопчика з термінальною стадією раку прийняли до лав поліції

10-річного українця з термінальною стадією раку урочисто прийняли до лав поліції – відео

shpalta.media

"Скільки саме у хлопчика часу, точно сказати не можуть, але його мало"

У Чернівцях поліцейські вирішили здійснити мрію 10-річного хлопця Олександра Андрійчука, котрий має діагноз – термінальна стадія рака. Він бажав стати поліцейським, про це повідомили в "Шпальта".

У Олександра декілька років тому знайшли медуллобластому, яка є злоякісною пухлиною. Вона розрослася у мозку до 4-ї стадії.

Лікарі стверджують, що вони не досягли ніякого результату за допомогою хіміотерапії та лікування. Також у них немає прогнозів щодо того, скільки часу хлопчик зможе прожити.

"Нічого робити не будуть і немає сенсу мучити дитину лікарнями і хіміями. Лікування не буде. Скільки саме у хлопчика часу, точно сказати не можуть, але його мало", – стверджує волонтерка Марта Левченко.

Вона розповіла, що у хворого є мрія – служити в поліції. Тому жінка звернулася до користувачів мережі, щоб отримати можливість здійснити мрію хлопчика.

10-річного хлопчика з термінальною стадією раку прийняли до лав поліції
10-річного хлопчика з термінальною стадією раку прийняли до лав поліції
Фото: shpalta.media

Повз цієї історії не пройшли сотні співробітників правоохоронних органів з усієї України. На вихідних була зшита спеціальна іменна форма зі спецжетоном, а 15 лютого приблизно 80 поліцейських із Чернівецької та Івано-Франківської областей провідали Олександра.

Під час проведення церемонії хлопчику рукоплескали, віддали форму і жетон. Також він став поліцейським і навіть прийняв участь у першому справжньому патрулюванні на службовому транспорті.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чи мають батьки право бути поруч з дитиною під час медичних маніпуляцій.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. А також заходь на Дивогляд 5.UA!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ