Коза

Шалений прибуток: як завдяки пандемії жінка заробила майже 2 млн грн на козах – подробиці

Shutterstock

Відеодзвінки на тлі кіз стали неймовірно популярними у всьому світі

Ферма Cronkshaw Fold Farm у графстві Ланкашир пропонує підключати до дзвінків у Zoom кіз. Така пропозиція з'явилася від початку пандемії, щоби зберегти бізнес та зарплати співробітників. Це допомогло заробити власникам ферми 50 тисяч фунтів стерлінгів (1,9 млн грн), пише BBC. 

Дот Маккарті, власниця ферми, розповіла, що кількість людей, які були готові платити за "виставкових кіз" була неймовірною. 

До початку пандемії ферма заробляла завдяки проведенню весіль та освітніх візитів, проте нові обмеження, запроваджені від початку пандемії, закрили це джерело доходів.

Відтоді Дот вигадала нову ідею – використовувати кіз, аби робити відеодзвінки цікавішими. Вона запропонувала послугу, за якою можна зателефонувати на спеціальний номер, і до відеочату приєднають козу всього за 5 фунтів. 

"Це був "шок у моєму житті", коли те, що почалося як жарт, отримало такий гучний успіх", – розповіла Маккарті. 

Тепер її кози беруть участь у віртуальних зустрічах по всьому світу. На частину зароблених коштів Маккарті планує придбати поновлювані джерела енергії для ферми, щоб зменшити викиди вуглекислого газу.

Читайте також: За час карантину попит на секс-ляльки значно зріс: власниця магазину – про свій бізнес. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ