Андрій Ярмоленко у Вест Гем

Ярмоленко допоміг "Вест Гему" перемогти в матчі АПЛ – відео

West Ham

Українець приніс результат через 4 хвилини після виходу на поле

У вівторок, 19 січня, нападник збірної України Андрій Ярмоленко, який зараз грає в Англійській прем'єр-лізі, віддав головою передачу за "Вест Гем", котрий зустрівся з "Вест Бромвічем" у рамках 18-го туру. Огляд матчу опублікований на YouTube-каналі його команди.

Спортсмен почав матч на лаві запасних, проте вже на 62-й хвилині тренер "Вест Гему" Девід Моєс вирішив випустити його на поле, оскільки рахунок матчу був 1:1.

Враховуючи турнірну таблицю АПЛ, такий результат не влаштовував команду. Справа в тому, що завдяки перемозі "Вест Гем" міг посісти 7-ме місце, тому вихід на поле Андрія виправданий як теоретично, так і практично.

Вже через 4 хвилини свого перебування на полі українській футболіст віддав головою результативну передачу на нападника Антоніо, який забив гол і приніс футбольному колективу бажаний результат.

Для самого Ярмоленка ця передача – перша результативна дія в рамках сезону АПЛ 2020/2021.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що Білорусь позбавили права приймати Чемпіонат світу з хокею.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!