Острів

Ромео 21 століття: чоловік перетнув море заради зустрічі з дівчиною, проте спроба завершилася в'язницею

Shutterstock

Тепер Дейл сидітиме місяць у тюрмі

Шотландець перетнув Ірландське море на гідроциклі заради зустрічі з дівчиною та був покараний чотирма тижнями ув'язнення через порушення правил карантину. Про це пише ВВС.

Відомо, що 28-річний Дейл Маклоулен вирушив з узбережжя поблизу міста Вітхорн до міста Ремсі, що на острові Мен. Шлях до нього в 40 кілометрів став першим досвідом чоловіка у керуванні гідроскутером. 
 
Через епідемію коронавірусу люди, які не мешкають на острові, можуть туди потрапити тільки за спеціальним дозволом та з обов'язковою самоізоляцією. 
 
У вересні Маклоулен був на острові протягом чотирьох тижнів через робочі справи, коли і познайомився зі своєю майбутньою дівчиною. Надалі йому не подовжили дозвіл на роботу, що підштовхнуло його до ризикованої подорожі. 
 
Від узбережжя хлопець пішки дійшов до Дугласа – міста, в якому мешкає його дівчина. Наступного дня Дейл назвав адресу коханої як свою персональну. Після перевірки документів брехню викрили. 
 
Маклоулен зізнався, що нелегально потрапив на острів. За це порушення його засудили до чотирьох тижнів ув'язнення. 
 
Попри позов адвоката щодо пом'якшення рішення, оскільки хлопець не мав можливості побачитися з коханою, суддя постановив, що Маклоулен "свідомо та умисно" уникнув обмежень на в'їзд, аби потенційно наразити на небезпеку мешканців острову. 
 
Однак і в Україні вистачає своїх Ромео. Нещодавно жінка заборонила пускати чоловіка, але той вирішив піднятися до коханої по газовій трубі. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ