Білизна

Корисна білизна: ліфчик врятував жінці життя

Shutterstock

Завдяки ліфчику британка вчасно звернулася до лікаря зі своєю дивною скаргою

Спортивний ліфчик допоміг дівчині виявити у себе ракову пухлину. Спочатку вона думала, що просто придбала не той бра, проте згодом дивні відчуття у грудях змусили її піти на огляд до лікаря. Про це пише Manchester Evening News. 

У 2016 році жінка вирішила зайнятися фітнесом після пологів та одразу після занять почала відчувати дивний біль у грудях. За словами 40-річної британки, вона це пояснила незручним бра від спортивного костюма. 

Проте коли біль посилився, мати жінки вмовила її звернутися до лікаря. Кілька оглядів не виявили у жінки жодних відхилень, проте вже після біопсії медики підтвердили в неї рак молочної залози. 

Згодом британка пройшла кілька курсів хіміотерапії, антибіотиків та інших видів лікування. За 10 місяців хвороба відступила. Попри те, що її бабуся також страждала від раку грудей, в організмі жінки не виявили жодних мутацій, що роблять її більш схильною до цієї хвороби. 

Раніше пес врятував життя господині після її невдалого походу до салону. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ