Формування Місяця

Астрономи б'ють на сполох: чому 4G на Місяці несе загрозу для Землі

NASA

Астрономи просять спроєктувати нову мережу меншою

Після оприлюднення нещодавнього проєкту Nokia з освоєння космосу астрономи з'ясували, що він може зашкодити багатьом дослідженням. Про це повідомляє Тhe Сonversation.

Науковці, які працюють безпосередньо з радіотелескопами, просять спроєктувати нову мережу меншою та екранувати її випромінення. За їхніми словами, це може стати причиною серйозних перешкод для роботи. 

Після запуску супутника Starlink астрономи почали панікувати – кількість перешкод, як в оптичному діапазоні, так і в радіосфері значно зросла. Водночас не доводиться розраховувати на розуміння зі сторони Ілона Маска та інших власників супутників. Учені не мають дозволу змінювати траєкторії апаратів. Тепер же до числа перешкод додасться велика кількість радіосигналів з сусіднього Місяця.

Забезпечення роботи радіотелескопів також належить до завдань NASA. Однак по факту тут можна спостерігати конфлікт інтересів. Оскільки компроміс у цій ситуації малоймовірний, NASA доведеться самостійно обрати, кого підтримати у цьому нелегкому протистоянні. 

Раніше стало відомо, що NASA встановить на Місяці 4G. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ