Компанія Орео

На випадок апокаліпсису: компанія Oreo побудувала прихисток для свого печива та його рецепту – відео

скріншот

За даними видання, астероїд 2018 VP1 наблизиться до планети 2 листопада

Компанія Oreo створила бункер на випадок зіткнення Землі з астероїдом 2018 VP1, що наблизиться до планети другого листопада. Про це пише CNET.

Притулок під назвою Global OREO Vault побудували у зоні вічної мерзлоти на Свальбарде, що у Норвегії. 

"Oreo вирішила перестрахуватися та зберегти рецепт печива-сендвіча, аби апокаліпсис не знищив великі досягнення людства", – йдеться у відеоролику, який оприлюднила компанія. 

У невеликий бетонний бункер заховали печиво з кремовою начинкою, а також копію рецепту. Аби підвищити заходи безпеки, компанія загорнула його в майларом – спеціальну плівку, що витримує коливання температур від -60 до 150 градусів за Цельсієм, захищає від вологи та хімічних речовин.

 

За кілька днів опублікований ролик зібрав майже 30 тисяч переглядів. Підписники каналу відзначили, що їм сподобався задум. 

Відомо, що астероїд 2018 VP1 відкрили 3 листопада 2018 року. Він входить до групи "Аполлонів" – астероїдів, які перетинають орбіту Землі. 

Раніше NASA оприлюднила перші світлини поверхні астероїда. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ