Одностатева пара

Діти із гомосексуальних пар більш успішні в навчанні – дослідження

Shutterstock

Учені проаналізували дані 1,2 млн дітей

Учені із Лювенськго католицького університету, що у Бельгії, виявили, що діти, виховані гомосексуальними парами, більш успішні у школі, ніж інші їхні однолітки. Результати дослідження були опубліковані у журналі American Sociological Review

 

Група дослідників проаналізувала дані про успішність в начанні 1,2 млн дітей із Нідерландів, народжених з 1998 по 2007 рр. Із них 2,9 тисяч виховували одностатеві пари батьків. У аналізі враховували також річний дохід батьків, їхній вік і освіту, а також кількість дітей в сім'ї.

Оцінки дітей з гомосексуальних сімей виявилися на 0,139 стандартних відхилень вищими, ніж у їхніх однолітків з гетеросексуальних сімей. Крім того, у дітей, яких виховували одностатеві батьки, виявилася на 4,8 % вищою ймовірність отримати диплом.

Дослідники вважають, що це пов'язано з соціономічними факторами. Щоб одностатева пара могла усиновити дитину або скористатися послугами сурогатної матері, потрібен високий рівень достатку, а він, у свою чергу, безпосередньо впливає на освіту дитини. Тому успіх дітей в навчанні пояснюється тим, що вони виховувалися в кращих умовах.

Раніше учені визначили, як впливає на успішність дитини у школі перегляд телевізора.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ