Підліток-винахідник

Наймолодший винахідник: підліток створив ядерний реактор в домашніх умовах – відео

guinnessworldrecords.com

Хлопець потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Американський підліток в 12 років зібрав удома робочий ядерний реактор. Про це йдеться на офіційному сайті Guinness World Records.

Мешканець американського містечка Мемфіс Джексон Освальт надихнувся рекордсменом Тейлором Вілсоном, який у 14 років сам створив ядерний реактор, та встановив світовий рекорд. 

Упродовж двох років Освальт створював  у власному будинку винахід. Хлопець запевняє, що всю роботу він виконував самостійно. За словами підлітка, він неодноразово зіштовхувався з різноманітними труднощами під час створення проєкту. 

Найскладнішою частиною роботи Освальт називає виготовлення повітронепроникної ізоляції. Юнак витратив близько пів року, щоб правильно виконати цей етап.

У його починаннях хлопця підтримувала мати. Жінка зізналася, що вивчала в мережі кожен з етапів роботи сина до того, як він починав над ними працювати. 

Тепер Освальт – наймолодша людина, яка створила ядерний реактор в домашніх умовах. Хлопця внесли до Книги рекордів Гіннеса

Раніше рибалка за добу зловив 2645 рибин та встановив світовий рекорд. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ