Сміття

Тайський парк надсилатиме відвідувачам їхнє сміття поштою

Shutterstock

Туристам може загрожувати навіть тюремне ув'язнення

Адміністрація одного з найпопулярніших національних парків Таїланду Кхао Яй надсилатиме поштою туристам сміття, яке вони залишили на території заповідника. Про це повідомляє ВВС

За словами ЗМІ, перед тим, як увійти до парку, відвідувачі мають пройти обов'язкову реєстрацію та вказати місце проживання. Це робиться для того, аби співробітники знали, куди надсилати тайські "сувеніри". 

Усі пластикові пляшки, обгортки та решту відходів складають у картонну коробку та надсилають туристу, якого спіймали на гарячому. 

Крім цього, дані про правопорушення надаються до спеціальних органів, оскільки розкидання сміття є порушенням Закону про національні парки. Туристу може загрожувати великий штраф або тюремне ув'язнення терміном до 5 років. 

Адміністрація парку пояснює, що кинуте людиною сміття може бути шкідливим для тварин, оскільки ті намагатимуться його з'їсти. 

Міністр природних ресурсів та довкілля  Варавут Сілпа-Арча показав на своїй сторінці у Facebook, як виглядають коробки зі сміттям, що вже готові до відправлення. У кожній посилці міститься повідомлення:"Ви забули ці речі в національному парку Кхао Яй". 

Раніше чоловік продав на аукціоні сміттєвий пакет за $65 тисяч. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ