Сусіди викидають сміття

Британець вирішив помститися сусіду та закидав його будинок сміттям

SplashNews

Раніше сусід систематично скидав весь непотріб на його ділянку

Мешканець района Хаунслоу в західному Лондоні закидав сусідську ділянку сміттям та рештою речей, що виявилися в його саду. Про це повідомляє Daily Mail. 

Кліф Гамільтон та двоє його помічників перебрали речі у своєму саду та закидали ними ділянку сусіда. Цю подію записали на відео. Серед викинутих речей були дошки, пластикові панелі, порвані мішки, старий матрац, цегла, поламаний телевізор, шини та навіть старі двері. За деякий час на місце події приїхала поліція, аби заспокоїти розлючених сусідів.

Сусіди викидають сміття
Сусіди викидають сміття
Фото: SplashNews

Як виявилося потім, Гамільтон придбав занедбану ділянку приблизно дев'ять місяців тому та закрив її парканом. Нещодавно чоловік отримав анонімний лист із фотографіями, на яких видно, що до саду скидають сміття та увесь непотріб. Кліф звинуватив у цьому сусіда, оскільки "іншого місця, з якого потенційно могли скидати речі не було".

Британець приїхав на ділянку, аби самостійно розв'язати питання та помститися за спричинену шкоду.

Сусіди інколи бувають дійсно нестерпними. Раніше 5.UA розповідав, як провчити шумних сусідів за допомогою одного лайфхака. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

 

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ