Пакет зі сміттям

Чоловік продав на аукціоні сміттєвий пакет за $65 тис

republic.com.ua

Раніше інсталяції митця у вигляді картонних коробок та упаковки з-під їжі можна було придбати за $40 тис

Британський митець Гевін Терк, 53-річний випускник Королівського коледжу мистецтв, відомий загалу як автор модерністських та авангардних робіт. Одна з його останніх інсталяцій – пакет, набитий сміттям,  – також була виставлена на аукціон. Про це повідомляє Republic world.com.

"Щоправда, всередині немає жодного сміття, а сам пакет зовсім не пакет: насправді це скульптура з бронзи, пофарбована у чорний колір", – зазначив митець.

Гевін Терк уже не вперше створює скульптури, замасковані під звичайні предмети. Наприклад, у його портфоліо можна знайти інсталяцію у вигляді картонної коробки, одноразових стаканчиків, упаковки з-під їжі та навіть автомобільного колеса. Зазвичай такі роботи Терка продаються на аукціонах за $25-40 тис. 

Цього разу художник виставив інсталяцію під назвою "Сміттєзвалище" – схожі пакети зі сміттям він створює ще від початку 21 ст. За словами Терка, цей пакет – заклик замислитися над природою мистецтва: чому одні речі ми кидаємо до смітника, а інші – експонуємо в музеях.

Раніше британець знайшов у гаражі антикварний чайник китайського імператора. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ