Вірус

Людство скоро зіткнеться з іще більш руйнівною пандемією – експерти ВООЗ

Shutterstock

Світова спільнота не готова до такого лиха

Рада з моніторингу глобальної готовності (РМГГ), створена ВООЗ та Світовим банком, заявила, що на людство чекає пандемія, смертоносніша від COVID-19. Про це пише видання Science Alert.

На думку експертів, на це вказує те, що, незважаючи на зусилля з обмеження поширення коронавірусу, суспільство залишається неготовим до таких  лих, незважаючи на попередження про неминучість глобальних спалахів.

У звіті організації зазначено, що, проаналізувавши ситуацію в різних країнах, можна з упевненістю сказати:  наступна пандемія, яка обов'язково настане, буде більш смертоносною і руйнівною для економіки.

У РМГГ нагадали, що ще рік тому попереджали про погану підготовку світової спільноти до пандемій, але тоді жодних кроків для запобігання критичній ситуації не було зроблено.

Раніше Білл Гейтс попередив про нову катастрофу, що загрожує людству. Нова криза може стати в 5 разів більш смертоносною, ніж пандемія коронавірусу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ